Çayyolu Halı Yıkama Merkezi

Halınızın daha uzun ömürlü olabileceğini biliyor muydunuz? Bunun doğru halı yıkama ile mümkün olduğu gerçeği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Ancak halı yıkama işleminin doğru ve özenli bir şekilde yapılması gerekir. Sizlere Çayyolu Halı Yıkama ailesi olarak özenli ve doğru hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Firmamız dünya çapında yapılan halı yıkama işlemlerini ve halı yıkama işlemleri esnasında kullanılan makineleri yakından ve güncel olarak takip etmekte ve bünyesine uyarlamaktadır. Bu nedenle modern çağımızda yapılan bu işlemleri dünya standartlarına siz değerli başkentli müşterilerimize yaşatmayı amaçlamaktadır.

Kullanılan ürünlerin kalitesi de halı yıkama işlemlerinde mihenk taşı görevi görmektedir. Halı yıkama işlemlerimizde kullandığımız ürünler yüzde yüz anti bakteriyel olup, dünyaca ünlü bağımsız sağlık kuruluşlarınca onaylanmış ve kullanımı kabul edilen ürünlerdir. Yani görülen o dur ki; biz bu işi dünya standartlarında yapıyor ve bu standartları sizlerin ayağına en ekonomik fiyatlarla getiriyoruz.

Sıradan halı yıkama firmaları yetersiz ekipman ve tecrübesiz personel ile halıları yıkama işlemini yüzeysel olarak gerçekleştirir. Ancak biz bu işte bir dünya markası haline geldik ve yüzeysel halı yıkama işleminin yok olması ve derinlemesine temizlik anlayışını müşterilerimize yaşatmak için bu yola baş koyduk. Bizlere ulaşmak hiç de zor değil; bizi 0 312 240 60 61 numaralı telefondan arayabilir, siz de ailemizin bir üyesi olarak dünya standartlarındaki bu hizmetten kolaylıkla yararlanıp, rahatlığın keyfine varabilirsiniz.

Çayyolu Halı Yıkama Facebook SayfasıÇayyolu Halı Yıkama Twitter SayfasıÇayyolu Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK