Çayyolu Halı Yıkama Yorumları

Çayyolu Halı Yıkama Yorumları
Halı temizliği kolay gibi görünse de bilindik yöntemler bazen yanlış olabilir. Çayyolu halı yıkama yorumlarında işin doğru ve titiz yapılışını bulabilirsiniz.
Çayyolu halı yıkama yorumları halı yıkama ve temizleme işi önemlidir. Örneğin bilindiğinin aksine halının çırpılması ya da dövülmesi halının temizlenmesini sağlamaz, tozlar halının içine yerleşip kalabilir. En doğrusu günlük temizlikte elektrik süpürgesi ile temizlenmesidir.
Halının Temizliği ve Bakımı İle İlgili Bilgiler
Halı temizliği sırasında deforme edici kimyasal maddeler kullanılmamalıdır. Çamaşır suyu, tuz ruhu veya yüzey temizleyicileri gibi maddeler halının dokusuna ve rengine zarar vererek kullanılmayacak hale getirebilir, halı şampuanı kullanılmalıdır. Halıyı ıslak halde bırakmak da küflenerek yıpranmasına sebep olur. Halıya 55°C’nin üstünde bir sıcaklıktaki içecek veya yiyecek maddeleri temas ettirilmemelidir. Temas eden bir sıvı varsa vakumlu süpürge, kağıt havlu gibi emici maddelerle temizlenmelidir. Halı üzerinde kalan çıkartılamayan leke varsa Çayyolu halı yıkamada her türlü kalıcı lekeler özenle temizlenir. Ayrıca halının üzerinde aynı yerde uzun süre sert eşyalar bırakılması halının o bölgesinin yıpranmasına sebep olur. Kullanılmayan halılar ise dik bir biçimde, düzgün rulo olarak, üzeri boş, kuru ve rutubetsiz yerde muhafaza edilmelidir.
Neden Çayyolu Halı Yıkama?
Çayyolu halı yıkama her zaman müşterinin yanında, ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli hizmetler sunar. Halının yapısı, dokusu, rengi gibi kriterler göz önüne alınarak kullanılacak teknikler belirlenir. İşini seven, güler yüzlü çalışanlar tarafından halılar teslim alınır ve ileri teknoloji makineler, halıya zarar vermeyecek doğru halı şampuanları ile temizlenir. Sıkma ve kurutma işlemleri de profosyonel ve hijyenik bir biçimde gerçekleştirilir. Kurutma işleminden önce halı temiz zeminde incelenerek, lekeli bir yer kalıp kalmadığına bakılır. Herhangi bir leke görülürse çıkması için gerekli işlemler uygulanır. Halının temizliğinden emin olduktan sonra kurutulur. Güneş ışığı çeşitli gözle görülemeyen bakteri ve mikroorganizmaların ölmesine sebep olacağından sağlıklı bir şekilde Güneş ışığında kurutma işlemi yapılır. Üzerindeki tozlar süpürülerek tekrar alındıktan sonra parfümlenerek mis gibi kokular eşliğinde paketlenir ve gecikmeden müşterilere teslim edilir. Çayyolu halı yıkama yorumları profosyonel hizmet ve müşteri memnuniyeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Çayyolu Halı Yıkama Facebook SayfasıÇayyolu Halı Yıkama Twitter SayfasıÇayyolu Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK