Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu halı yıkama

Halı yıkama halkımızın genellikle bahardan bahara tercih ettiği bir durum olarak görülse de pek çok yanlışı da beraberinde getirmektedir. Esasen bu durum ele alındığında insanlar balkon ya da çatılarda halılarının temizliğini sağlıyor ve temizlenen halıların açık havada kurutulmaya bırakılması sonucunda dışarıdan da birçok bakterinin halılara aktarılabiliyor olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Halı yıkama hizmetleri için Ankara genelinde yaşamını sürdürmekte olan halkımız artık bir telefon ile beraber ücretsiz olarak adresten halıların teslim alınmasını sağlamaktadır. En ekonomik fiyatlar ile beraber halıların temizliğini özel halı yıkama makinelerinde gerçekleştirerek zamanında teslimat sağlamakta olan şirketimiz sizlerin de beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaç edinmiştir.

Çayyolu halı yıkama Şirketimiz Çayyolu ilçesinde ve Ankara genelinde hizmetler vermekte olup, halılarınızın tertemiz bir şekilde yıkanmasını sağlamaktadır. Temiz halılara sahip olmak isterseniz, hijyenik sonuçlar elde etmek ve profesyonel kalitede tertemiz halılara sahip olmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Halı yıkama hizmetlerimizden yararlanmak için;

 • İnternet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşınız,
 • Size en uygun olduğunuz zaman dilimi için randevu verelim
 • Tam zamanında adresinize gelelim ve kirli halılarınızı alarak servis araçlarımıza yükleyelim.
 • Kirli halılarınızın ilk olarak kuru haldeyken temizliğini sağlayalım.
 • Halılarınızın yüksek buhar gücündeki makinelerle antibakteriyel temizliğini sağlayalım.
 • Halılarınızın halı yıkama makinesine aktarımını sağlar ve kaliteli deterjanlar kullanırız.
 • Halılarınızda meydana gelebilecek tüm hasarlara karşı titiz bir davranış sergileriz.
 • Halılarınızın her bir noktasında eşit temizlik sağlanmasını sağlar ve kuruma odasına alırız.
 • Kuruyan halılarınızı paketleyerek servis araçlarımıza yükler ve adresinize teslim ederiz.

Çayyolu halı yıkama şirketimizi tercih eden bireyler için size daima kusursuz bir hizmet sunuyoruz. İyi bir halı yıkama hizmeti almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Adresinize tertemiz halıları getirdikten sonra dilerseniz halılarınızın kontrolünü sağlayabilir ve değerlendirme yapabilirsiniz. Eğer yetersiz bir sonuç ile karşılaşırsanız servis ekiplerimiz halılarınızı tekrar yıkamayı sizlere taahhüt etmektedir.

Ankara’da halı yıkama şirketi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih ediliyor olmamızdaki en önemli etkenlerden bir tanesi sektörde öncü bir kuruluş olmamız yer almaktadır. İyi bir halı yıkama sonuçları elde etmek isteyen bireyler tarafından tercih ediliyor olan şirketimiz ücretsiz olarak bir halıda bile servis olanaklarını sizlere sunmaktadır.

Halı yıkama hizmeti alan bireyler tarafından bilinmesi gereken en önemli etkenlerden bir tanesi tertemiz sonuçlar elde edebilecek olmanızdır. Yün halı, naylon halı, polyester halı, polipropilen halı, akrilik halı türlerinin temizliği, el dokuması halılar ya da fabrika dokuması halılar fark etmeksizin tertemiz bir şekilde yıkanması sağlanarak size sunulmaktadır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

 • Söz verilen zamanda halınızın temizliğini sağlamamız için,
 • Kirli halıların servis araçlarımıza yüklenip, tertemiz bir şekilde teslim edilmesi için,
 • Antibakteriyel niteliklerde halılarınızın temizliğinin sağlanması için bizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli bir sonuç elde etmek isterseniz yapmanız gereken işlem doğrudan web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve halı yıkama talebinde bulunabilirsiniz. Tek bir halı için bile servis araçlarımızı adresinize gönderiyor ve tertemiz halıları adresinize gönderiyoruz. Üstelik bunun için ekstra bir servis bedeli de talep etmiyoruz.

En iyi şekilde sonuçlar elde etmek ve temiz halılara sahip olmak isterseniz Çayyolu halı yıkama şirketimizi tercih edebilirsiniz. Şirketimiz hem Çayyolu ilçemizde hem de Ankara genlinde çevre ilçelerde sizlere servis hizmetleri vermektedir. Dilerseniz hemen bize ulaşabilir ve kusursuz bir halı temizliği elde edebilirsiniz.

Çayyolu Halı Yıkama Facebook SayfasıÇayyolu Halı Yıkama Twitter SayfasıÇayyolu Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK