Çayyolu Halı Yıkamacı

Çayyolu Halı Yıkama
 
Firmamız Çayyolu’nda halı yıkama hizmeti veren, müşterilerine sektörün en kaliteli, hijyenik ve ekonomik hizmetini sunan bir halı yıkama firmasıdır.
Halı yıkatmak için tercih edebileceğiniz Çayyolu halı yıkama, sektörün önde gelen firmalarından birisidir. Halı yıkama ev işinin önemli detaylarından biridir. Sık sık yıkanmayan eşyalar arasında yer almaktadır. Firmamız, halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir halı yıkama şirketidir. Özellikle uzun zamandır yıkamadığınız halılarınız varsa ve halılarınız çok kirlenmişse firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Çayyolu Hijyenik Halı Yıkama
Firmamız, halı yıkama hizmeti verirken kaliteli bir hizmet sunmaya özen göstermektedir. Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli hususlardan biridir. Uzun zamandır bu sektörde olan firmamız, başarısını müşteri memnuniyetini sağlamasına borçludur. Bundan dolayı halılarınızı firmamıza teslim ederek, eskisi gibi tertemiz halılar olarak alabilirsiniz.
Firmamız halılarınızı yıkarken, ne kadar kirli olduğuna bakmaksızın özel deterjanlarla her türlü lekeyi çıkarmaya özen göstermektedir. Özellikle çıkmayan lekeleriniz varsa bu lekeler üzerinde özellikle çalışılmaktadır. Çay, kahve, yağ, meyve ve yumurta lekeleri gibi lekeler özellikle çıkması zor olan lekelerdir. Her halı yıkama firması bu lekeleri çıkaramayabilir. Firmamız ise özellikle lekeler üzerinde çalışmakta ve tüm lekeleri çıkarmaya özen göstermektedir.
Çıkması zor olan lekeler için özel deterjanlar kullanan firmamız, anti bakteriyel ürünler sayesinde halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkar. Tüm lekelerde çıkarılır. Böylece halılarınız adeta yeni alınmış gibi parlar. Özel formüllü deterjanlar ve hizmet kalitesi ile halılarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz.
Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti
Kaliteli halı yıkama hizmeti alabileceğiniz firmamız, halılarınıza gereken özeni göstermekte ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Halılarınızı yıkatmak için yapmanız gereken firmamızı arayarak, randevu talep etmektir. Firmamız uygun olan gün ve saatte gelip adresinizden halılarınızı alacaktır. Size belirtilen günde yine halılarınız temiz bir şekilde adresinize getirilecektir.
Firmamız halılarınızı ortalama 2-4 iş günü içerisinde adresinize teslim eder. Yoğunluğa göre teslim süresi değişim göstermektedir. Halılarınızı teslim aldığınızda gerek kokusundan gerek renginden ve parlaklığından halılarınızın ne derece temiz yıkandığını ilk andan itibaren fark edersiniz. Firmamız, alanında uzman ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. Bundan dolayı halılarınız kaliteli bir yıkama hizmetinden geçer.
Halı yıkama alanında modern teknolojileri takip eden firmamız, son teknoloji makinalar ile halılarınızı yıkamaktadır. Böylece halılarınız derinlemesine en iyi şekilde yıkanacaktır. Aynı zamanda en kaliteli ve anti bakteriyel, özel formüllü deterjanlar kullanılmakta ve profesyonel bir hizmet sunulmasına özen gösterilmektedir.
Halılarınız yıkandıktan sonra özel kurutma alanlarında kurumaya bırakılmaktadır. Kurutulma süreci son derece önemlidir. Halılarınız tam olarak kurumaması durumunda halılarınız nem kokabilir ve bir süre sonra çürümeye başlayabilir. Bundan dolayı firmamız, halı yıkama sürecine olduğu kadar kurutma sürecine de özen göstermektedir.
Ekonomik Halı Yıkama Hizmeti
Firmamız, profesyonel ve kaliteli halı yıkama hizmeti ile birlikte müşterilerine uygun fiyatlı bir hizmet sunmaya da özen göstermektedir. Öyle ki bazı firmalar, çok uçuk rakamlarla halılarınızı yıkamakta ve aynı hizmeti vermektedir. Firmamız ise hizmet kalitesinden taviz vermemekle birlikte, diğer firmalara göre çok daha uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktadır. Bundan dolayı firmamızı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.
Firmamız, aynı zamanda çevre dostu, bitkisel deterjanlar kullanmaya da özen göstermektedir. Son teknoloji makinalar ile birlikte halılarınızı en uygun fiyata yıkayacak olan firmamız, alabileceğiniz en iyi hizmeti sizlere sunacaktır. Alanında uzman personellerle, kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, bunu uyguna mal etmek istiyorsanız ekonomik halı yıkama hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz.
Çayyolu Halı Yıkama Facebook SayfasıÇayyolu Halı Yıkama Twitter SayfasıÇayyolu Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK